Şuanda Radyo Dejavu' Dinleme Adresindesiniz...

Radyo Dejavu

Radyo Dejavu Dinle, Türkiye’nin ilk ve tek türkçe 80ler, 90lar çalan radyosudur. O yıllarda yapılan müziğin bir kaç kuşak üzerinde ciddi etkileri olmuş ve çok sevilmişti. Özellikle 90’ların başında özel radyoların da açılmasıyla bir patlama yapan Türk popu çok renkli isimleri dinlememize vesile olmuştu.
Radyo dejavu’da 80’lerin ve 90’ların kimi zamanda 70’lerin dinlemekten en çok keyif aldığınız şarkılarını Duyarsınız.MFÖ,Tarkan,Sezen aksu,Yoncamik,Hakan Peker,Aşkın Nur Yengi,Ajda Pekkan,Barış Manço,Cem Karaca ve daha birçok pop şarkıcısının o yıllardaki patlama yapan ilk kasetlerindeki şarkıları dinleyebilirsiniz.Özetle Radyo dejavu, bir donemin en seçkin şarkılarını dinletir, hatırlatır ve hatıralarınızı anımsatır.Oldukça geniş bir 80’ler-90’lar müzik arşivi olan radyo kanalında  o yılların popüler olan şarkılarını online olarak dinleyebilirsiniz.Radyo dejavu iletişim Bilgileri;info@radyodejavu.com ulaşabilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

Favori Radyo Kanalın İçin Yorum Bırak!

Radyo Dejavu Dinle, Türkiye'nin ilk ve tek türkçe 80ler, 90lar çalan radyosudur. O yıllarda yapılan müziğin bir kaç kuşak üzerinde ciddi etkileri olmuş ve çok sevilmişti. Özellikle 90'ların başında özel radyoların da açılmasıyla bir patlama yapan Türk popu çok renkli isimleri dinlememize vesile olmuştu. Radyo dejavu'da 80'lerin ve 90'ların kimi zamanda 70'lerin dinlemekten en çok keyif aldığınız şarkılarını Duyarsınız.MFÖ,Tarkan,Sezen aksu,Yoncamik,Hakan Peker,Aşkın Nur Yengi,Ajda Pekkan,Barış Manço,Cem Karaca ve daha birçok pop şarkıcısının o yıllardaki patlama yapan ilk kasetlerindeki şarkıları dinleyebilirsiniz.Özetle Radyo dejavu, bir donemin en seçkin şarkılarını dinletir, hatırlatır ve hatıralarınızı anımsatır.Oldukça geniş bir 80'ler-90'lar müzik arşivi olan radyo kanalında  o yılların popüler olan şarkılarını online olarak dinleyebilirsiniz.Radyo dejavu iletişim Bilgileri;info@radyodejavu.com ulaşabilirsiniz.

Günlük Burç Falınız

En Çok Dinlenen Radyolar

En Çok Dinlenenler..

Show Radyo

Pop

Joy FM Dinle

Yabancı

Kral POP

Pop

Radyo Viva Dinle

Pop, Slow

Radyo Alaturka

THM/TSM

Alem FM

Pop, Slow

İmbat FM

Arabesk, Yerel

TRT Nağme

THM/TSM

Metro FM

Yabancı

Semerkand Radyo

Dini